Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 06 Дек 2016, 20:13

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2011, 14:51 

Местожителство: София
не ми става ясно...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Яну 2011, 10:10 
Аватар

Местожителство: ''Survivor'' България
Направо ти влизам в положението и ти са4уствам наи искрено,4е неможеш да стоплиш за какво става вапрос :!:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Яну 2011, 10:33 

о! благодаря за разбирането

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2011, 16:11 
ССМ

Местожителство: Plovdiv
Ilu6aaaa..., ilu6a, само с въртяне на чашките по изложения и винарии вино се не прави. А, то като се направи трябва да се продава! Ти като най-отворен пияч и ценител на хубавото вино ни напиши, колко бутилки със средна цена 13 лв/бр. си си купил и изпил, колко от 25 и нагоре лв/бр. си си купил и изпил за година? Колко са такива като тебе? А, колко са такива, които пият вина до 3.5 лв/л и колко изпиват? Прав е евреина, всичко е бизнес! "Не е важно колко награди ще спечели моето вино, какво е и на каква цена, важното е да се продава!" - думите са на един доцент, няма да кажа кой! Колкото и хубави вина да правиш, като продаваш малко и се задъниш - край с теб. А пък ти пак си прави хубаво вино! Защо малките избички, които правят хубаво вино не се разрастват? Нямат пазар - те са си заели нишата и капацитета и до там.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2011, 22:30 

и защо да пиша какво и колко съм изпил?Нещо и за вината много знаеш ...!Аз кво да направя ,че народа е прост и гледа да се налива...За евреи пък хич не ми се приказва...
Казал един доцент....много важно-и в къщи има такъв...Тук нищо не е като хората...
Кисело вино,ракия разредена с патоки,мазна яхния, втасало кисело зеле и книги прочетени около 3- макс 4...ето това е масата населяваща БГ....Какво може да се очаква ...
Апропо и на другото място не спираш да злорадсваш за малките винарни...във в-н Пещера ли работиш?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 08:33 
Аватар

Местожителство: Varna
Макар и кьопави да сме имаме Българско самосъзнание и изказвания от този род ни обиждат ilu6a ти що не погледнеш руските си корени те да не са цвете за мирисане или ти се смяташ за дете на интернационалната култура по незнам какви си обстоятелства попаднало в тази мижава страна и сигурно поради още толкова не може да избяга от нея.
Хора всякакви не може по белези на една група да даваш заключение за зял народ.
Тук модератора май пак трябва да разчиства :barbar:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 08:49 
Аватар

Местожителство: ''Survivor'' България
petiomalchev написа:
Макар и кьопави да сме имаме Българско самосъзнание и изказвания от този род ни обиждат ilu6a ти що не погледнеш руските си корени те да не са цвете за мирисане или ти се смяташ за дете на интернационалната култура по незнам какви си обстоятелства попаднало в тази мижава страна и сигурно поради още толкова не може да избяга от нея.
Хора всякакви не може по белези на една група да даваш заключение за зял народ.
Тук модератора май пак трябва да разчиства :barbar:

Няма да разчиства,аз ще доида на Софиа да почиста скоро с машината за балиране на отпадаци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 12:25 

Местожителство: Асеновград
Преветствам " завръщането " на alambik във форума, защото от него съм научил важни неща и приканвам съфорумците когато хора като alambik и Flanker пишат, повече да четат и да задават смислени въпроси, а не да дрънкат глупости - особено Илийката

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 14:05 

Местожителство: Хасково
Този Форум е създаден да се радваме и всеки да сподели нещо от практиката. И не мога да приема това заяждане.
Аз също рядко купувам вино , като поглеждам и цената разбира се. След 2-3 дни ми свършва виното, а вън е студ и сигурно ще си купя от приятеля по 3 лева литъра. Значи ли че е некачествено щом е евтино? И се наливам?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 15:00 
Модератор
Аватар

Нищо няма да трия, но ще сложа ключ. Така или инъче, темата беше сбъркана още в самото начало

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часова зона: Европа/София