Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Последно посещение: 21 Ное 2017, 12:02 Дата и час: 21 Ное 2017, 12:02

Часова зона: Европа/София

[ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Вицове
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2017, 18:24 
Аватар

Местожителство: Варна
Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин само веднъж.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този “Магазин за мъже”, за да си намери половинка. След като прочела на входа на първия етаж табелата: “Мъже, които имат работа” – тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: “Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на третия. Там имало надпис: “Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви”. “Божичко!” – зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висляла табела: “Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
– Невероятно! – възкликнала жената – Много ми е трудно да устоя! Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: “Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
“Вие сте посетителка № 28 745 869, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!”
А точно срещу този магазин бил открит “Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория – богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж досега никой, никога не се е качвал…

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2017, 18:40 
Аватар

Местожителство: zimbabwe
От автофорум:

Въпрос: "Здравейте! Имам Honda Accord 85год., двигател В18А, купе СА2. Та от няколко дена карбуратора взе да се ебава. Въпросът ми е: има ли някой схема (чертеж) на този карбуратор, или нещо подобно. Предварително Ви благодаря!"

Отговор: "През 85-а на априлският пленум на ЦК на КПСС бе избран М.Горбачов. Започна перестройката. Тука наще също поеха курса. 89-та падна Берлинската стена, бай Тошо също падна. После Лукановата зима, дефицит, купони... СДС, митинзи, избори, Ж. Желев, борците. 96-та, Жан, хиперинфлация, митинзи, Костов, реформи, валутен борд. Почина майка ми... Реформи, деноминация, нови банкноти. СИК, ВИС-2.. 98-ма синът ми тръгна на училище. 99-та войната в Югославия, разведох се, приватизация, пирамиди-фараони. Настъпи 21-ви век! Падат кулите-близнаци в Ню-Йорк. После идва Царя, пак реформи, затварят енергоблокове, България в НАТО, Първанов, Станишев...Умира татко... България в ЕС. Тройната коалиция, женя се за втори път. 08-ма световна криза. Борисов-1. Обама е първият чернокож Президент на САЩ. Симеон Дянков с постната му пица, и пак реформи. Магистрали, интернет. Войната в Ирак. После в Либия. Тероризъм по цял свят. AC/DC в София! И Мадона също. Орешарски. Пеевски. Пак протести и митинзи. Оставка! Кой? Борисов-2. Реформи. Магистрали, саниране и т.н. Аварията във Фукушима. Войната в Сирия, Путин, Украйна, Крим. Цената на нефта уа Барел пада драматично. Атентати в Европа. Брекзит, Тръмп, а руски хакери хакват всичко. Бежънци и мигранти...Чупя крак. Москов. Пръстови отпечатъци. Шарли Ебдо. Цунами... Ражда ми се дъщеря! Избори. Ген.Радев -Президент. Пак оставка. Нов служебен кабинет. Реформи... Корнелия Нинова и Нова Република. Да, България! Нов Световен Ред и нов бардак със стари курви,..мда. Прощавайте, ако съм пропуснал нещо.
А на тази Honda, чак сега почнал да й се ебава нещо карбуратора! Ай стига бе!"

:lachtot: :lachtot: :lachtot:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2017, 07:44 
Аватар

Местожителство: Плевен
Съвет от БГМАМА на темата "Изневерява ли ми той?":
"Посипете с горчица на прах бельото на вашия. Ако са оплаче от парене - значи не ви лъже. Ако замлъчи - мами ви."
Първият коментар отдолу: "Тъпа кучко, да гориш у ада! Моя е Врачанин нищо не ми каза, мълчаливо ми строши носа и отиде на венеролог!!!"

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 03 Ное 2017, 08:43 
Аватар

:lachtot:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 04 Ное 2017, 08:21 
Аватар

Звъни телефона…
– Дома на госпожа Иванова ли е?
– Да. Аз съм зет й, кажете.
– Ами, обаждам се от Йерусалим. Както знаете, тъща ви бе на поклонение по Светите места. Но за съжаление тя почина. Сега ще трябва да бъде погребана. Може да я погребем тук, в Светите места, ще ви струва 1000 $. Или да я върнем в България за 5000 $.
Човекът се позамислил малко, па рекъл:
– Докарайте я.
– Позамислихте се. Ще ви направя по-добро предложение. 5000 $. в България, 800 $ тук, в светите места.
Нашият пак се замислил и, па им рекъл:
– Добре, върнете я.
– Добре… Още по-добро предложение ви правя – 5000 $. там и 500 $. по нашите Свети места…
Нашият човек се замислил и отговорил:
– Вижте к’во. Преди време по вашите Свети места един умря. И го погребахте. И после възкръсна. Аз това няма да го рискувам с тъщата!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017, 07:30 
Аватар

Един отива при комшията и го пита:
- Абе, Пешо, ти ли вари ракия миналата седмица?
- Да, защо?
- Хайде да те помоля вече да не си изхвърляш джибрите в гората, че оня ден ходих на лов и едни пияни зайци ми нае...а кучето!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2017, 17:13 
Аватар

Местожителство: София
Един пич пита една мацка:
- Как си, какво ще правиш довечера? Свободна ли си?
- Ами... Да... Свободна съм.
- Ех, знаех си, че никой не те иска.

:lachtot: :lachtot: :lachtot:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2017, 01:30 
Аватар

Местожителство: Берлин
Алкохолът помага да се премахне , напрежението, стресът , сутиена , бикините и купчина други проблеми....!!!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017, 15:18 
Аватар

Пия само в дните, които запичват с П
Понеделник...
Па вторник....
Па сряда...
Па червъртък......!!!!!
.....
.....
.....

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017, 15:32 
Аватар

Местожителство: Пловдив
:lol: Ама го рече - запИчват с П :lachtot:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017, 17:06 
Аватар

Бързах, адаш и от телефона.....малки букви- дебели пръсти... :) Та съседната съм натиснал....

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017, 18:19 
Аватар

Местожителство: ''Survivor'' България
:megagrin:

Прикачени файлове:
ббтт.png
ббтт.png [ 235.37 KiB | Прегледано 75 пъти ]

[ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Часова зона: Европа/София