Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 05 Дек 2016, 22:44

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2010, 06:42 
Аватар

Местожителство: Varna
Бай Драдане ами тези хора не пият, не пушат ами поне секс дали правят горкичките. То за сега няма как да го разбереш това ама тези които живеят по дълго там сигурно знаят.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2010, 00:34 
Аватар

Местожителство: враца
Изображение

Изображение

Малко филми на ужасите , в които аз съм главният герой :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2010, 03:04 

Местожителство: Хасково
Емиле ,
Това от "Перла"-та ли е двигателя? :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2010, 03:07 

petiomalchev,
Секс не знам , но имат по 3-4 деца ,мамка им! И всичко правят за тях.
Забравих , и печатат пари, и ядът като ще умират утре.
Мани, и аз нещо залитам, забравям секса и пиенето, за сметка на яденето.След месец и половина всичко ще си доиде на мястото. Не се притеснявам щото когато съм бил тук винааги е така. Жалко ,че колкото месеци съм тук, толкова са ми необходими за възстановка. Загубено време.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2010, 08:02 
Аватар

Местожителство: Varna
Емо те две такива пуики фаитон ще дърпат :klatsch:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Яну 2010, 14:34 
Аватар

Местожителство: София
Бай Драгане, вземи спретни едно казанче за ракия, да не скучаеш пък и да не губиш тренинг. :megagrin:
За много години и наздраве :prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Яну 2010, 04:55 
Аватар

Местожителство: Горна Оряховица
Ако Бай Драган спретне казанче в САЩ то ще си удължи престоя и то за сметка на федералните власти. ;) Там е забранено, :warn: те къде преди Горбачов са налагали сух режим ама не са успели. :nixweiss: Не съм бил там но зная че като видят нещо нередно съобщават където трябва,не е като при нас "трайко" да ти е името .Друга логика имат разликата в мисленето е колкото от тук до там.Така че никаква дестилация там че ще пропусне следващия гроздобер. ;) .Най добре той да разкаже (е ако има време).
:kaffee2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2010, 19:30 

Нещата на добре вървят :prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Фев 2010, 18:18 

Като стана дума за запиване...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Сеп 2010, 20:46 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Малко старичка тема разрових,но за мен нова,та там бай Драган споменаваше някои неща от личният си опит зад океана. Прав си за бирата и толкова,като поживееш повечко години ще разбереш,че има страна.аз лично американец не бих искал да ми е на масата,но те в това виждат тръпката от 2-3 budlight или друга бира да са на небето.бай Драгане прав си,че няма и ракия,но муншайн господ дал,ако можеш да го пиеш.за казанчето,дето беше писал колегата след него,имаш право,цитирам американският закон/да си произвеждаш бира и вино,но нямаш право да дестилираш/!!!!!!онлаин можеш да си купиш всякакъв казан и да си го закачиш на стената в къщата за украшение,но ако вариш......?бай Драгане ,ако идваш пак насам,обади се,и ще си промениш мнението.остани със здраве

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2010, 08:18 

Naskohondata1,
Аз живея в България и съм тук в момента. В щатите ходя декември и януари, щото тук е студено, а там плажовете са пълни. А здраве и живот, децата ме посрещат , пък си имам и ятак там. В потвърждение ще ти каже ,че вече съм сварил 5-6 казана ракия. В момента ферментира един 70-80 кила грозде и един 50 кила от круши. Чакам да започне гроздобера на муската и ще сгъча още 200 кила от този елексир.
Последния път когато ходих да щатите ,една митничарка на летището в Маями,латинос ме озори . Обяснявам и ,че това което нося/ 3 л мускатова/ е бг уйски - тя ме гледа като облъчена. Но го пусна - алкохолът е разрешен. Но кукумявката ми взе около 2 кг луканки и суджуци и ме вкара в компютъра като контрабандист. Сега ме пуска ,но следващия път щяла да ме глоби с $ 4000 .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2010, 18:24 
Аватар

Местожителство: г. Русе
:shock: тва в куфарите ли бе ? За ръчният багаж можеш да си носиш само салфетки :megagrin: образно казано. Но в куфарите не знаех че ти барат мезето. Аз като ходих ракията я пълнех в бутилки от мин. вода и тогава имах ограничение от 1.5 литра алкохол , ама аз мъкнех по 6 литра :) .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2010, 13:02 

Що пък да не пият хората в Америка пийват си и то добре,е вкусовете са различни,от концентрата се налита повечко на водката,а ракийката си е почти непозната,а за бирата всичко си е въпрос на вкус,като трябва да се отбележи че дори и вносната бира е префасонирана специално за америка,но така е с всеки масов продукт на хранително вкусовата промишленост,първо се изледва вкусовата нагласа на съответния географски ареал ,след това световните лидери на есенциите в хвп -живодан и тп помагат на големите фирми да си "подобрят" продукта,затова пък всеки уважаващ себе си американец си прави бира сам сайтове ,колкото щеш ..
А иначе има лаф ,че америка закъса щото много българи се нароиха в нея,те бай драган минал през кейп канаверел,не знам дали е разгледал космодрума,но аз последния път гледах ,че прословутите облицовъчни фаянсови плочки на совалката изпопадали,викам си те и на тия теракола им малко българска работа мяза,пък после разбрах ,че и българи работели в НАСА..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Окт 2010, 21:19 
Аватар

Местожителство: из форумите
Пичове , открих топлата вода за пореден път.От мазето си донесох 2 бутилки по 1.5 литра миналогодишно вино .Има и още две де. Брейййй , то било убаво бе , стига с тая бира вече , че стана студено . Ами така ще е занапред...докато свърши виното. То пък едното 60 летра , в бидон дано стане че ... мамка му имам проблем с него .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Окт 2010, 08:34 
Аватар

Местожителство: Горна Оряховица
http://www.novinar.net/?act=galleries&d ... 6&pic=8328
Особенно актуална снимка :) .Не зная как да я кача за това посочвам адреса.
Веднага се набива в очи че ракията е от старата партида :lachtot: кога я свариха кога отлежа :?: та получи цвят на бренди.Тия двамата да не им е уроки не дегустират а си пийват ;) няма лошо.

Моля, регистрирайте се, за да виждате прикачените файлове и снимки.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часова зона: Европа/София