Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 05 Дек 2016, 10:31

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2011, 13:02 
Администратор
Аватар

Местожителство: София
Във форума имаме няколко "американци" - да кажат наистина ли е така ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Фев 2011, 21:21 

Тази кърти мивки :megagrin: :megagrin: :megagrin:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Фев 2011, 08:43 
Аватар

Европа е хубава страна :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Фев 2011, 18:25 
Аватар

Местожителство: Горна Оряховица
Коя е тая страна Европа :?: та да се заселя там :lachtot: .
Темата е формулирана неправилно от видео клиповете се разбира че става въпрос за USA. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Ное 2011, 09:15 
Аватар

Здравейте!Но и у нас си имаме хора,които знаят много.За тази девойка ми е много мъчно. http://vbox7.com/play:d2b80f16

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Ное 2011, 17:11 
Аватар

Местожителство: Казанлък
Да не смее човек да каже от къде е. :verzweifelt:

Остап Бендер

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Ное 2011, 17:33 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Krass написа:
Да не смее човек да каже от къде е. :verzweifelt:

Някой беше казал,оттам откъдето му е казана :lachtot:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Ное 2011, 19:52 
Аватар

Е,да не го приемане лично.Шарен свят!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Ное 2011, 14:59 

ха ха прост и некултурен народ навсякъде,ами за България,знаете ли къде се върти културата."Кино,вино театър,всичко туй е вятър,цялата култура се върти около к.ра" Автора е стожер на българската култура,дъщеря му гл.редактор,а внука европейски политик,та същия си е поръчвал в кафене бамбука-Една малка водка и за мезе ще ми направиш една свирка.. :kaffee2: последното към келнерката.В по ново време българета в Америка в прототипа на много спрягания сега ню йоркски ресторант "Избата" във филма 7 часа разлика ,за новата 2000 година в куверта-меню фигурираха "безплатни свирки ,за всички желаещи",и понеже нямаше как да не сме обадихме се...,явно не бяхме първите ,щото троснато ни отрязаха-Свършиха!!!!,а допълнително не правите ли..?
Тук вече явно се ядосаха и на висок глас ни поясниха,че става въпрос за хартиени -развиващи се свирки,неделима част от празненството на американците :party: ,ама ние като сме прости българи ,нямало начин да ги разберем тия неща,.....така си и посрещнахме новия век без промоция на безплатни свирки :megagrin:
А иначе едно друго българе,по повод все повечето появяващи се българи със зелени карти към края на 90те,все твърдеше -Копелуета,теа американци са ногу прости..
Що бе копеле -Шото,която империя е карала българи да им работят все я е фащало криза и се е разпадала,земи начи туй Византийска,Турска,Руска,Австрийска,Германска,че даже и Третия Райх за капак...не знам,като гледам каква криза хвана Америка, може и да има право...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 17:02 

Местожителство: Хасково
На какво се смеят българите живеещи в Щатите. И ни съжаляват , разбира се.
http://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXX ... re=related
Добре е да го изслушате, ама се и оглеждайте за заптиетата на .....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 18:48 
Аватар

бай Драгане заптиетата на бойко ли :) то винаги е имало заптиета и ще ги има, тая тема не знам за какво точно се отнася. Но мисля че след евреите най-умни са българите. В исторически аспект не само, че сме най-старата държава в Европа, която си е запазила името непроменено и до ден днешен, ми от скорошни изследвания, на които попаднах се оказва, че българите водят началото си от племена, които стоят в основата на формирането на първите държави в света. Наскоро се замислих, че именно българите са изиграли ключова роля за света такъв, какъвто е сега. Първата бомба от самолет в крайна сметка няма да казвам кой я е пуснал, а и компютъра.. Е Божидар Димитров нали каза че и ракията била наша, няма как да не е :) Където съм ходил винаги се е слагало на масата и са ми пълнели чашата без да питат. Не че е повод за гордост, но ТОВА СМЕ НИЕ

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 19:03 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Темата беше за друго...за глупостта и незнанието на една част от многомилионното население на държавата Сащ....иначе нищо лично,само да питам Falcon-колега ти излизал ли си извън пределите на Бг?Мирогледа и на мен ми беше преди 25 г като твоя... :lachtot:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 19:13 
Аватар

не, мислех да драсна по-горе че не съм бил в чужбина, но много дълго ми беше словото и реших да го съкратя. Ми виж бях забелязал, че много хора които са били в една или друга държава почват да се прекланят пред нейната култура. Аз напоследък почнах пък да симпатизирам на англичаните - измислили са тениса, бриджа, снукъра, голяма част от музиката, която слушам също е от англичани и на първо място Deep Purple :prost2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 19:49 
Аватар

Местожителство: Горна Оряховица
Бай Драган ни развеселява с тъпотията на управниците ами то преди Веско Маринов да изпее химна "Нашата полиция ни пази........" не официалния химн на милиционерите бе "Когато бях овчарче" и народа им пригласяше с " Овчарче мило байново защо си толкоз кахърно............".
Та такивамити овчи работи! Всяко стадо си заслужава овчаря!

За тия които са англофили ;) може и британски овце:

И за капак " Стадото на слепите пастири" на Кирил Маричков
:prost: :zauf2: :sauf: :prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 20:06 
Аватар

2001-2002 ми се е случвало в Южна Испания да питат къде е България и да ми обясняват като на идиот как се яде тиквичка, че трябвало да се обели и пържи. Един познат беше се ядосал и им каза, че в България ядем борчета, но докато са млади, че иначе били ставали жилави :lachtot: .
Южноамериканци пък са ни питали дали България е по-далече от Колумбия до Европа.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часова зона: Европа/София