Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 04 Дек 2016, 06:00

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2010, 07:48 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Здравеите в тази студена сутрин!Помислих,че така както е студено,може и да има и замразено грозде..и то съществува???какви ползи и какви вреди може да донесе на виното и ракията?НЕ е ли по устоичиво на болести като е замръзнало?И още въпроси без отговор?Споделете мнението си и забележкитеси,предполагам това грозде все още не е дошло б България,но кои знае,кога ще се появи,така че,да бъдем подготвени,какви изненади,или не,ще ни предложи?Светът е толко малък,че....но да не се отклонявам,всичко е възможно сега...???данните на гроздето са brix-23.3 ph-3,84 титруема киселинност -3.34.Гроздето е от добър рекион с добра слава в калифорния!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Окт 2010, 10:51 

Местожителство: София
viewtopic.php?p=3551#p3551
с този продукт при вас ,ще е по-лесно)))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Окт 2010, 06:05 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
ilu6a написа:
viewtopic.php?p=3551#p3551
с този продукт при вас ,ще е по-лесно)))
не няма да е по лесно :cry: това е за необятният канадски пазар...както пееше в далечното минало Тодор Колев...ЕХ КАНАДА...да не се отклонявам,иначе Америка никога не е обичала Канада ,та затова им набутват тоя бъркоч..50 мили от Канада са и им блъскат това(ВИНО)ОНИЯ ПЪК ГИ ЗАЛИВАТ С ЕВТИН АЛКОХОЛ(много евтин)и бира...вцички са доволни...само не АЗ.с помоща на колеги от форума(таина засега)ще направя и гордо ще заява,РАКИЯ и може би малко ВИНО,което никои българин не е правил откакто съществуват СЪЕДИНЕНИТЕ ЩАТИ!!!! Админа да ме извини за малко,ама ,...ако някои е направил тук по добро от това което аз мисля,че ще стане да ми се обади,ще му подаря моите бидони !!!!!!! ТОВА СА ТРАДИЦИИ НА 7000 МИЛИ ОТ РОДИНАТА!!!!!НАЗДРАВЕ И БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!!! :respekt:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Окт 2010, 19:31 

браво насе, жив & здрав да си :2thumbs: че ме кефи как се кефиш :smoker: разбирам те на 100% аз също не бях в бг известно време и си спомням с умиление дните когато правихме вино от консервена кутия :furz: , как да е
:sauf:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часова зона: Европа/София