Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 07 Дек 2016, 18:15

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 925 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 62  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 19:01 
Аватар

Местожителство: София
Бай Танасе, не мисля, че тук е мястото за влизане в подобни спорове. Всеки има право да вярва в каквото иска. Посочените от теб автори/бих добавил, Мулдашев и Палюшев и ред др./ спекулират с една много популярна теория, която е популярна поради вродената параноя и склонност към мистицизъм на част от обществото. Винаги е по-лесно да намериш оправдание за своите неуспехи в някой извън теб и т.н., но това е тема която може да разисква ме при една лична среща и дегустация. Това ще придаде на срещата по-академичен характер, а не да ни обвиняват, че се събираме да се напием.
:prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 19:18 
Аватар

Местожителство: Пловдив
:thumbs1: Звучи страхотно! Академична дегустация :prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 22:25 
Аватар

Местожителство: някъде в Безхаберия
Натъкнах се на http://curiouszone.eu/?p=1367 какво мислите? :?:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 22:54 
Аватар

Местожителство: ''Survivor'' България
BREAKER написа:
Натъкнах се на http://curiouszone.eu/?p=1367 какво мислите? :?:

Цитат; Населението на страната ще бъде около 6,5 милиона души, от тях 3,5 милиона българи, 2 милиона роми и 1 милион с турско самосъзнание. ;;
То и в момента е така, а па нищо не се е променило :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 22:58 

Местожителство: Варна
Провокативна журналистическа измишльотина :evil: . По скоро мангалската популация в България ще намалее, особено след като вече им се отвори парашута за свободно пребиваване в EU. Защо да лежат и пърдят гладни тука, като могат да го правят сити и за пари в Германия или Франция!? :skeptisch:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Яну 2014, 13:46 
Аватар

Те ония зад желязната завеса знаят това и надали ще го допуснат - за съжаление, пак тука ще пърдят ..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Яну 2014, 14:19 
Аватар

Според мен не е писано от платен драскач. Повече ми прилича на сатира, умишлено нарисувана черна картина. Посланието е, че българинът се е научил да оцелява. Но това вече не е достатъчно. Трябва да излезе от черупката си и да се научи и да преуспява, за да не се сбъднат подобни "доклади" :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Яну 2014, 15:31 
Аватар

Прави впечатление с каква увереност е споменато съществуването и влиянието на БХК през 2050 година. Пък не било платена драсканица...

А за сайта няма да коментирам. Само ще констатирам - колкото и да ми е чудно, всеки си има читатели.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Яну 2014, 21:28 
Аватар

Илияне, дали може да проверим нещо? На много места е публикувано това http://www.blitz.bg/news/article/241322 и цитират "Corrire di Roma". Не беше ли Corriere di Romagna и въобще има ли такава статия в италианската преса?
П.П. Май намерих нещо http://www.corrierediroma.it/2013/12/mi ... ggio-2014/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014, 02:47 
Аватар

Бай Танасе, попадал съм на тази новина дори и във фецбук. По телевизора не съм чувал нищо, а поне по 2-3 пъти в седмицата гледам уж новините.

На този линк не излиза нищо на национално ниво. Демек все съмнителни сайтове. https://www.google.it/search?client=ubu ... 14&start=0

Да вземем за пример втория линк, който в превод на български означава www.знациотнебето.ит . Кориере ди рома също ще да е нещо известно само около Рим (погледнахме с чичо Гоше - това е онлайн всекидневник, онзи който ти си чувал също е такъв но за областта Емилия-Романя, което няма нищо общо с Рим и областта Лацио, освен че са в една и съща държава естествено). По принцип цитирана от всички медия е кориере дела сера, има и други.

Първия линк на кориере дел матино пък е от алтервиста.орг. Някакъв сай за безплатно пространство и гратис сайтове. Не вярвам достоверна медия да си направи безплатен сайт.

Аз лично не вярвам това да е истина. Просто поредната широко разпространена жълтина.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014, 02:54 
Аватар

Иначе предполагам, че не е трудно да се имплантира специално разработена RFID лепенка подкожно, която да съдържа личните данни на имплантирания, но чак пък GPS с батерия е малко прекалено на този етап.

Тук дори е спомената употребата при маркиране на животни и дори доброволни експерименти върху хора. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 0%B8%D1%8F

п.п. Това всъщност е един от най-ефективните методи за маркировка против кражба в магазините. Предполагам всеки знае за пищенето на алармата, ако стоката не мине през касата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014, 09:11 

Кучето ми си има чип отпреди година и половина...
Вярно единствената информация,която носи и някакъв номер ,който е записан в паспорта и трябва да го носиш :lol: тъпа работа :lachtot:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014, 09:51 
Аватар

С чипирането на кучетата извършват експеримент на голяма част от територията на земята. Като обобщят данните ще го приложат на по-високи нива...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014, 10:10 

В България с чипирането на кучетата просто една фирма изкара бая пари...нищо друго.
В цялата страна има само 2-3 четеца за същите чипове...какво да говорим повече,само чакам инспектор да ми поиска паспорта за да удостоверя ,че имам чип на животното...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014, 13:38 
Аватар

Няколко са фирмите , че са искарали пари то ясно. И ветеринарите и те доволни - чипа 15лв, слагат го за 30-40 . Абе пей сърце ,свири гъз :motz: Но целта е друга. После мисля ,че България не е единствената страна където се чипират, европидоразка :lachtot: иниацитива е , и резултатите ще си ги отчитат и така. Като те спре някой от общинската служба , той какво да направи ,сутринта каймаканинът им казал -проверявайте...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 925 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 62  Следваща

Часова зона: Европа/София