Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 11 Дек 2016, 16:06

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2011, 22:46 
Аватар

Местожителство: Бургаско, рядко Варна
Забелязах, че тук се въвежда нещо като традиция всеки новодошъл да се представя. Е, нема да се цепя сега...

Приятно ми е, Дрозофил. Защо пък точно Дрозофил ли? Малко дълга история, но щом питате... Беше по времето, когато демокрацията беше все още сладка, интернета беше само по комутируема линия (16 килобита телефонен модем), а ние бяхме доста по-хубави... В един тогавашен форум с доста по-скучна тематика от вашия, пардон - нашия, се беше завихрила дискусия за ролята на великите сили в българската история. И типично по български дружината се беше разделила на ...фили и ...фоби. Един пише "Аз съм американофил защото бла-бла-бла...", друг му отвръща "Аз пък съм русофил защото та-та-та-та-та....", трети се вклинява "Аз пък съм русофоб защото на-на-на!"... Тъжна картинка. Четох, четох, па рекох и аз да дам принос - "Пичове, не се карайте, аз съм дрозофил и не съм против никого". Та като попаднах тук тоя ник просто си лепна.

Друго какво за мен - лете пия бира, зиме черно хайдушко вино, а вечер по чашка домашна (когато има). Обичам да правя нещата със собствените си ръце, маниак съм по инструменти и въпреки че съм инженер съм решил да ставам земеделски производител. Купих си малко земя в бургаско и ще си правя чифлик (с божията помощ, амин). Да, и 4 кошера, да не пропусна. Ако не ги изморя, ще увелича бройката, щото съм още ептен аджамия.

Ми... ако некой нещо - да пита.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Окт 2011, 22:58 
Аватар

Местожителство: ''Survivor'' България
Добре дошъл и успех с всичко което се захванеш. :2thumbs:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часова зона: Европа/София