Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 04 Дек 2016, 20:57

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 441 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2015, 22:46 
Аватар

Местожителство: Пловдив
Отговарям вместо Марио, защото той няма възможност да следи форума за доста време. Марио е навит за комбинация. Каза, че има чести и удобни рейсове до София. И от С-я ще се включи в комбината.
Съгласен съм за името на темата :thumbs1: само че не можем ние да я сменим. Само Админът. Обаче обсъждания за новото име са допустими само на срещата. Така че ако дойде и Админът (даже ако може да забере и Мода), което ще е супер, може и това да се уреди :prost:
ПП. И един малко деликатен въпрос. Пак Марио го подхвърли. Може и нощувките да се делят, примерно стая за двама, за по-тънка лайсна. Това е нормално за нашего брата. Но казах деликатен, защото не навсякъде е прието. Преди няколко години бяхме с един приятел по работа в С. Петербург. Ленинградчани ни бяха запазили хотел, защото там си е проблем без резервация. За цените на хотелите няма да коментирам...Та каква беше изненадата ни като пристигнахме и се оказа, че имаме резервирани 2 двойни стаи. Поумувахме кратко и...ги наехме, защото иначе вероятно щяха да ни помислят за меки китки :lachtot: . После се оказа, че хотелът предлага и други екстри ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2015, 12:02 
Аватар

Към пловдивската банда: Размислих, на срещата ще имаме по-важни неща от обсъждане името на темата. От друга страна това си е пловдивска инициатива за регионални срещи. Така че моето предложение е ако ще молим Админа да смени името, само да допълним, че срещите са отворени и за съфорумци от други градове. Примерно "За пловдивчани...и не само". Макар че и така да си остане вече всички знаят, че сме отворени за разширяване даже и до национално ниво ;) Какво мислите :?:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2015, 13:18 
Аватар

Местожителство: Sofia
С Марио ориентировъчно сме се разбрали да го взема по обяд или ранния следобед от автогарата на гарата. Ако има и други, пътуващи от София, пишете. Местата се ограничени :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2015, 20:34 
Аватар

Местожителство: София
Аз... вече го реших! Пътувам за Пловдив в събота. Уведомих съпругата, но тя не иска да идва с мене. Ако иска. Губи. Пътувам сам.
Иначе бях измислил някаква схема: да пратя мостри утре по един съсед, пътуващ през Дупница, предава ги на Марио, пък, хем говорих с него, сега разбирам, че той трябва да ги върне в София, щото ще пътува с автобуса до тука и да го вземе колегата... И става тя една...
Глупости. Дет се казва в една реклама.
paro_k, вземи ми звънни, или си напиши телефона, че да се чуем и разберем. Аз на Марио му имам телефона, ще се разберем и с него. Моите са 0889 51 41 пет пет-вива и 0894 64 59 две четири-глобул.
Защото... предлагам да пътуваме с Фиатката. Предлагам пълен комфорт - клима, WiFi, диск с Ролинг Стоунс и флашка с Аеросмит... всъщност, музиката е по желание на клиента. Може да си носите. И..., най-важното - консумира газ, а при тази цена... 300 км отиване и връщане значи една бутилка - 25 литра срещу 20 лв. Безценно! Нали? Имам и винетка вече. Така че, казвай в събота в колко и от къде да те взема. Ако няма някакви пречки, де и не си предвидил друго.

Към местните - моля ви да осигурите преспиването. Предпочитам да имам резервация. Самостоятелна стая, щото хъркам и може да не ме търпят. Пък... може и други екстри да има, дет вика Бай Танас. Все нещо за 20-30 лв. ще се намери.(Стаята имам предвид, не екстрите) Не съм претенциозен. Просто за преспиване. Може и по-далече. Такситата возят.

И още нещо. Какво мислите за една тема, където да си оставим телефоните. Нещо от сорта "Взаимопомощ във всеки град" Аз имам само на Марио, Емил от Враца и колегата от Габрово- vtv. Той ми го написа в една друга тема. Идеята е взаимствана от Фиат форума. Не е моя. Миналата година лятото бях в Плевен за седмица и ми беше скучно. Ако имах телефона на Мони, щях да звънна...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2015, 21:42 
Аватар

Местожителство: Sofia
Във "Феникс клуб" ми отказаха резервация на 100%. Имали група до 20/02 и можело да решат да останат и за събота.
С lhristov се разбрахме - пътуваме с Фиатката :) Преди да прочета поста му резервирах двойна стая в х-л Родопи за нас с Марио, но има възможност за анулиране, ако нещо друго се намери.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2015, 22:12 
Аватар

Еее браво бре, ще се сберем добра група. Хотел Родопи е приличен откъм цена. Бих препоръчал http://trakart.org/хотел/, настанявал съм гости и са оставали доволни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2015, 23:19 

ааааааааааааааа
Щом става така сериозно и аз ще дойда...не е ясно ,как и що, нооо ще дойда.Аз от към спане съм уреден.
Разпечатах току днес дегустационни оценителни листи...30бр.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 00:47 
Аватар

Охо, те така ви харесах :klatsch:
Утре май ще съм в Ст. Загора, като се прибера ще видя докъде сте я докарали с резервациите :prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 01:01 
Аватар

:megagrin:
Знаех си Аз! (към ilu6a)
Ако те няма, няма да е същото. Да го знаеш. Много ценя твоето мнение и твоята преценка. За вината особено. А и твоята атрактивност! И харизма. Би липсвал. Много!

За сега графика е следният: събота, около обяд, Марио е на автогарата на централна гара. (Ще го чуя утре за подробности.) Взимам го. Тръгваме по цариградско и малко след Плиска качваме paro_k(Краси). Пътуваме до Пловдив. Настаняваме се в Родопи. (И аз ще направя резервация в този хотел. Става.) Отиваме на сбирката. Дегустираме...

Никакъв проблем да свърнем надясно и да се качим до Младост 4 да те вземем. Време не гоним.
Представи си само 4 пича, без жените във ФиАта. Спираме където си искаме. Говорим си за хобита... ПиеТЕ бира. Загорка резерва. На мен много ми допада. И сега съм на нея, защото утре имам на работа медицински изследвания. Не трябвало да пия алкохол. Да бе да!
Та... какво мислиш?
Така и ще се приберем. Заедно. Отиваме на целева сбирка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 01:14 
Аватар

Лъчо, да не казвам голяма дума, ама подозирам, че Фиатката няма да ви стигне, има още много време да се запалят и други :megagrin: работата май отива на национална среща :zauf2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 09:26 

lhristov написа:
Та... какво мислиш?

Амм аз съм сложен...направо в мехата ще се видим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 21:08 
Аватар

Местожителство: Варна
Тръгвам от Варна в събота сутринта около 0900 часа, заедно с жената (нали ще гостуваме на големия син). Маршрутът ни обикновено е Варна-Бургас-Пловдив. Не ми е проблем да мина и по друг маршрут. Ако има колеги на които мога да съм полезен с транспорта, да се обадят. Със спането както разбрахте съм уреден. Синът вече пета година работи в Пловдив.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 21:24 
Аватар

В коя махала е сина?
За маршрута...болярите си мълчат ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2015, 22:32 
Аватар

Ул. Григор Парличев. Май в кючука беше. А колкото до маршрута, май се очертава промяна. Малкия син преди малко ми заяви, че имал "работа" в събота и неделя във Велико Търново. Най късно в четвъртък трябва да получа потвърждение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2015, 14:11 
Аватар

"Работата" на малкия в Търново се отлага. Така, че съм свободен да пътувам от където искам.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 441 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Следваща

Часова зона: Европа/София