Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 05 Дек 2016, 17:26

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 06:52 
Аватар

Местожителство: Varna
Аз вече намерих някъкво решени пък и по ми хареасва, пък еи по евтино и пушиш по малко. Един пакет струва 3,60 общо с хартиики и филтри 5 лв. средно пакета свършва за 4 дни.

Моля, регистрирайте се, за да виждате прикачените файлове и снимки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 15:44 

Синия пакет SUNNY (вирджиния бленд) според мен е по мек и по-хубав тютюн. Аз ползвам готови заготовки (празни цигари). 200 къса са 2.80 лв. Пълня ги с машинка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 20:33 
Аватар

Имам и такава машинка, вечер пълня на жената цигари да има за другият ден.
Почнах и аз на синият пакет, но много ми лютяха.
Аз не си навивам на куп цигари когато ми се пуши тогава, така намалям количеството им, а и почва да ти прави кеф да ги завърташ.
Междо другото вкуса на навитите и пълнените цигари е различен, макар че са от един и същи тютюн.
vas_68 има един тютюн golden virginia много е хубав но скъп 10лв. 50 гр. пробвал съм го само с навити цигари, незнам да ли ще стане за пълнене защото е по влажен и много ситен.

Последна промяна petiomalchev на 21 Дек 2009, 23:05, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 21:09 
Администратор
Аватар

Местожителство: София
:kinggrin:

Моля, регистрирайте се, за да виждате прикачените файлове и снимки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 22:59 
Аватар

Админе щом си почитател на пурите, за празниците ти препоръчвам Вилиджър №8 има ги в метро 5 бр. 13лв. и нещо. Шъ останеш доволен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 23:15 

petiomalchev написа:
vas_68 има един тютюн golden virginia много е хубав но скъп 10лв. 50 гр. пробвал съм го само с навити цигари, незнам да ли ще стане за пълнене защото е по влажен и много ситен.

Знам го, никакъв проблем за пълненето, само ми идва малко скъпичък. Иначе аз от време на време пуша и ред бул ванилия, има страхотен аромат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009, 23:56 
Аватар

И ред була съм пробвал но от силно ароматизираните се задръствам и за това слагам по малко в слънцето. Има един тютюн в бежева опаковка, като кашон на него има едно листо не мога да се сетя за името /виждал съм го и в Метро там е поевтин/, но ароматят му за мен е най-добрия слагам от него по една щипка на цигара през две стай на работа ме усещат. Ароматът му е като на смукиня.
Абе туй душичката трябва да и правим кефа, че да не вземе да избяга :prost:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Дек 2009, 07:57 
Аватар

Местожителство: Горна Оряховица
Абе тоя проблем не стои пред мен но съм съпричастен към неволите на пушачите.Колега от работата вече година си свива цигари по начин показан по горе и казва че е по икономично.
Тия май ще накарат хората сами да наченат цигарено пройзводство. Не сме рекли не сме го направили то си е технология има я описана някъде.Суровия тютюн не става за пушене казват му качак много люти не се трае.Естествената ферментация на тютюна трае 6-8години а тая във фабриките е за седмица колко му е да се наподоби процеса в някоя "умна" фурна а за кефа цена няма.
Преди промените един германец от ФРГ ми обясняваше че акцизите от цигарите отивали за издръжка на армията.Дали е така кой знае но така са му обяснили а при нас как е?
Стюардеса на ФЗЦ бе 0,02 лева а се продаваше за 0,55лева това бе в миналото а сега 3-4 лева за пакет цигари.Къде отиват акцизите бог знае :?: . :smoker:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2010, 17:32 

Нали темата беше за спиране на цигарите :o Спрях ги миналата година и досега съм спестил над 1 К ;) Пожелавам на всички. 39 години ги пуших, а стана за секунди. Нито ми липсват, нито ме дразни, когато пушат до мен. Е, качих няколко килца.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Яну 2010, 12:24 

Местожителство: София
Преди 3 години ги спрях...бях почнал да пуша по 2 кутии!....Почти от тогава си отворих сметка в Алианс-допълнително пенсионно осигурявани,и превеждам всеки месец по тази сметка автоматично от заплатата по 50 лв...та резултата от спирането при мен даже е видим...друго си е като погледнеш да видиш 2-3 хиляди лева събрани)))
Немога да понасям тютюнев дим...става ми гадно и даже веднъж изхвърлих един съсед от входа щото пушеше...кусур не може да изчака и да запали навън цигарата...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Яну 2010, 12:50 

Аз също съм непушач от 12 год.Един истински пушач няма да се уплаши от цената. Успокоява ме мисълта че 01.08.2010 г. идва :gott: и да му мислят пушачите, като отидат в заведение къде ще пушат :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часова зона: Европа/София