Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 10 Дек 2016, 18:50

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2010, 05:17 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Седя и си мисля,изследваме подробно процеса от А до Я,но да бъде завършен,трябва да знаем как сме били по време на тестването,сиреч(пиенето),та реших да се пробвам как съм бил ,пил,издържал,и преживял процеса,ако и други са готови да се вклучат,всичко е ок.Темата е относно издръжливоста по време на(или после)алкохолната дегустация,та както и да е,почвам накратко:ПРЕЗ далечната 199...1 година един приятел ме помоли да го закарам до Русе да вземе части за автомагазина си,и аз взех една уака от един приятел назаем,беше зимата януари,страшна студ и сняг.отидохме в русе,вечерта в една кръчма,не помня имена,приятела не пи,ама Аз 18 малки с 9 салати,ех купон.2 часа си отиваме в хотела(рига се казваше)а на мен не ми се спи,хоп в бара,водка,воооодка,поне едно време се усещам,напивам се,...излизам отвън,а там страшно(много студено в това русе)свалям тениската,и гол да ме издуха(аз,иначе така изтрезнявам)след 30 мин съм бомба,врущам се в бара и до 5.30.....Легнах в 6 и в 7.30 ме събужда приятела да ходим да товарим....какво и къде,на мен ми се спи!!отидохме там,обаче трябваше и да идем до Разград,щото нямаше стоката в русе!!!обратно сняг на парцали,проходи затворени,коли затрупани,а АЗ съм спал по малко от 2 часа!!!!!!!!!!!!!!!!!няма да го завравя как съм се прибрал,а и този приятел като се видим все го повтаря...накратко ояе едно преживяване-отиваме на риба голяма компания около 10 човека,със 100-на кебапчета,въдици,ракия и тем подобни,на сом...........нощно !!!пихме ,ядохме,въдиците в реката,.....и легнахме да спим,да...на сутринта доста въдици ги нямаше????а на нас главите също ги нямаше??както и да е.,едно момче,таксиджия беше свалил задната седалка от колата да седим на нея,..но сутринта я беше забравил на реката,...маитап,а някаква жена му маха да се качи,тои спира,тя вижда,че няма седалка отзад,а тя иска отзад да се качи,ха ха ха ха ,тои се връща да я вземе(понеже се сеща ,къде е)и о ужас,някаква КРАВА се изходила на цялата седалка,......!!!!!!!!!та тези са ми едни от лубимите преживявания!!ако някои не се срамува,нека да сподели,да се посмеят и другите!НАЗДРАВЕ! :2thumbs:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Ное 2010, 07:21 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
[size=150][size=200][size=200][/size]ьяиъглежда,няма много събратя по съдба,та си рекох,може още нещо да добавя,както и да е,почвам!Едно време бях в Испания за малко,и по време на великден имаше големи намаления в супер маркетите.Аз и още двама отиваме да купим вино за празника,а дила беше,купуваш 10л получаваш 10 без пари,та ние 3–ма взимаме 60л бино и на вратата ни вижда познат и ни пита,какво ще правим,банкет или рожден ден,а ние му казваме ,че събота и неделя си пииваме!!!!та по едно време пиивахме в едно апартаменче и човека под нас реши да се оплаче на полицията,че сме много шумни.....и когато доиде полицая в 4.30 сутринта,да пита за какво става въпрос и да не викаме толкова,се учуди кокато му казахме,че сме само....6 човека???комшията ви каза,че 20 човека викат зверски и пеят,каза тои и си отиде.....та господ да им помага на испанците!!!! :cooler: :dance: :breit:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010, 16:39 

Местожителство: Пловдив
Наско, няма начин да няма истории, но просто не се пресрамяват, дето се казва.
Имам един съученик, от 2-ри клас още, Джоката. Джоката като се налапаше яко и му изгаряха бушоните. Те сигурно още му горят, да е жив и здрав.
Като студенти във Варна един от коронните му номера беше в разгара на купона да пристигне с пълен леген вода. - Кво става бе Джока, - Плува ми се. След това се качваше на масата и скачаше с главата надолу в легена :megagrin:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010, 17:45 
Аватар

Местожителство: Varna
Ще ви разкажа една чужда история случила се някога някъде. Някой от участниците ако се познае да пише.
Разказвам чужад история защото по принцип не пия, пък и да пия не помня :lachtot:
Рожден денв, студенти, събрали се от обят да подготвят масата, ама ударили по едно две да подгреят, че и повече. Рожденника към 17ч. казал че му се карат ски, на вън няма сняг, както и да е обул обувките сложил ските и скиорските очила и взел щеките и се засилил по стъпалата, един етаж на долу втори етаж надолу и натретия връхлетял върху една баба с две пазарски чанти и станали на кълбо, чантите се разфъчели в различни посоки, става рожденика нищо му няма ама бабата пъшка охка завели я в спешното гипсирали я и я приели в болницата. На другия ден рожденникът го загризала съвеста и с приятелите отишли на бабата на свиждане. Влезли в болницата с букет цветя и бонбони да търсят бабата влизат в стаята където я оставили и леглото празно. Какво му идва на човек на ума стара жена сигурно се е споминала и почнали да разпитват сестрите и лекарите за бабата. Тоз не знае оня не знае накрая стигнали до правилният човек. Той им разказал че вечерта бабата взела да разправя на ляво и на дясно че я блъснал един скиор и лекарите я пратили в лудницата. Студентите си подбрали букета и бонбоните и офеикали.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Ное 2010, 12:13 
Аватар

Местожителство: г. Русе
Петьо тая история си мисля вече че е мит, защото аз в Русе чак я знам :) Първоначално я чух че бил русенец главният участник, а по-късно един приятел от Сливен ми я разправя само, че била "историята за сливненлийският скиор" :megagrin: Кой знае .. Ама е цирк :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010, 12:26 
Аватар

Местожителство: РУСЕ
Здравейте,да се "похваля " и аз.
Беше някъде1993-94г.и беше голям студ.Решихме да отидем на вилата на брега на Дунава в едно крайдунавско село.Както се полага ракия,вино и яки мезета.Запалихме камината стана уютно,пекохме мезета и стана весело.Единият от компанията падна пръв от коня и си легна,а аз и другият приятел продължихме да разпиваме докато падне и той от коня.Реших да си лягам че сам е скучно.Легнах до първият на леглото и по навик си сложих единият крак върху него(както спя в къщи),Той моментално скочи и ме попита:
-Какво ще правиш?-попита Светльо.
-Ще спя.-отвърнах аз,хайде лягай и да угасям осветлението.
-Не,първо ти легни и заспи че тогава аз.
Легнах и заспах,но аз много хъркам,особено когато съм пийнал.По едно време приятелят ми ме ръга с лакът в ребрата:
-Брат хъркаш,обърни се на другата страна.
-Както и да легна пак хъркам-отвърнах аз и съм заспал.
По едно време другият приятел Борката се обажда от земята(той спеше на китеник и овчи кожи до камината):
-Ей,спри малко бе(отнася се за мен).Ти милост нямаш ли,спри да хъркаш че да поспим и ние.Светльо ставай да се напием,то тъй и тъй няма сън от Георги.
Та така са изкарали до сутринта.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Ное 2010, 11:55 
Аватар

Местожителство: ''Survivor'' България
То моито не за хвалба ама. с брат4еда варим ракиа на неговиа казан и си пиива ме 4ервено вино с потходияш то мезе. трагва парвака на 80гр. радва ме се ние и пием. а спиртомера е в един буркан в кифата под охладителия. гледам аз по едно време ракиата варви на 90 и нешто градуси. бреии даи боже вика брад4еда и продалжаваме да пием и така циал 4ас. кат погледнах спиртомера пак на 90+ градуси. а брад4еда по4ва да се хвали ... какаф хубав материал имал. и продалжава ме да се 4ерпим. по едно време идва едеин комшиа и брад4еда и аз запо4ваме да се хвалим пак за високия градус на ракиата.само 4е тук идва срама. комшиата дига боркана с спиртомера да види таиа "прекрасна" ракиа и ....спиртомера спукан и пален с ракиа.... та голем срам.маитапиха ме после 1 година.. наздраве :prost2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Ное 2010, 10:11 

Местожителство: Пловдив
Миналата зима се прибираме от с. Арда Смолянско с жена ми надвечер около 6 часа и почва едно припряно разтоварване на багаж от колата . Децата са при бабата, трябва да се вземат, хранят и т.н. 2-3 дни преди това бях презаредил двете бурета и в общ харман разредил дестилата, но не ми остана време да го източа в туби по 10 л. Бидона, 150 литров с канела беше в дъното на гаража върху едно старо бюро и както се щураше жена ми прасна канелата на бидона ииииии като шуурна една мускатова по пода на гаража - нямам думи . . . . . . :evil: омекнаха ми краката направо. Запушвай с к"вото можеш, кофи, туби, легени спасихме я, но повече от 20 л. отидоха за бог да прости. И цели две недели само като се сещах почвах да я хокам :motz: жена ми/то и сега ми идва да и дрънна един телефон :) /

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Ное 2010, 11:15 
Аватар

Местожителство: РУСЕ
Да ви разкажа още една случка.Преди много време имах един приятел от Енергото.Един негов колега от едно Русенско село решил да направи една разпивка.Изпекъл едно агне в пеща,направил едни страхотни салати и започнал да звъни Обажда се на моят човек че по далекопровода в неговото село има авария.Но трябва да отиде първо в тях.Така се обадил още на няколко колеги и на двамата си шефа.Паля аз мотора и карам приятеля във селото.Спираме пред колегата му е какво да видим,една дълга маса и веселото започнало.Седнахме и ние на софрата както се казва.Шефовете са със служебния джип със шофьор.
Ядохме, другите пиха ,а ние със шофьора на безалкохолно.И идва момента на тръгването.Всички порядъчно почерпени ,но най-много шефовете.Застанали на портата и се изпращат двамата с големи целувки и прегръдки и така около 15 мин.Изпращах се,изпращаха се и накрая седнаха и двамата в джипа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010, 13:03 
Аватар

малко от нета http://www.youtube.com/watch?v=Dnucgw5z ... re=related

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010, 13:06 
Аватар

:lachtot: http://www.youtube.com/watch?v=tZmDWltB ... re=related