Ракията.com

Заповядайте на нашата маса!
Тук няма непознати,
само приятели,
които все още не сте срещнали…
Дата и час: 06 Дек 2016, 20:12

Часова зона: Европа/София

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2012, 19:42 
Аватар

Какви есенции ползваш Наско?
Аз пробвах една тукашна кайсиева и от БГ ми пратиха кайсиева и мускатова и бисерна ама съм на мнението на Карлсон - не ми харесват и се отказах напълно(спазвах пропорцийте) пробвах с по литърче ама :lachtot: "Мисята Е НЕВЪЗМОЖНА"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Мар 2012, 20:48 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Ракия от захар??Вярно е колкото есенция от мускат,сливи или прочие...естествено,че са химикали наподобяващи търсените такива,но естественият аромат на плода трудно се имитира.все пак пием дестилат от захар който овкусяваме с въпросните есенции. http://stores.mdhb.com/-strse-Miscellan ... gories.bok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Мар 2012, 22:04 
Аватар

Местожителство: ПловдивЪ
Има страхотни есенции но са френски и са за професионална употреба.За 10л. алкохол на висок градус ще трябват няколко капки.Сигурно имат и слива и грозде ама кой ли ще внесе или по-скоро кой да изнесе от някой винпром за ментета :lol:
Бяха ми дали една такава празна тубичка от есенция малина, правиха сладолед в тази фабричка.Бахти есенцията, колко нафта е минало през тубата и пак мирише.Идиота реших първо да я изплакна в кухнята и смърдеше сигурно две седмици от мивката на малини.Изключително силна есенция и мамка му наистина си мирише на малини а не на тези тъпите ефтини безалкохолни на които ако не прочетеш етикета няма да знаеш дали пиеш ананас или круша :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Мар 2012, 22:20 
Аватар

Местожителство: Wallis and Futuna
Малко встрани от темата...те въпросните есенции се бухат и във вината(слива,боровинка)има ги на въпросният сайт по горе....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Мар 2012, 08:08 
Аватар

Местожителство: Перник
Използвах същата каша не с цел икономия ами защото съм чел че може да се използва и реших да пробвам дано стане за сега върви добре
Спирта има някакъв странен вкус не мога да определя точно на какво но не е неприятен :megagrin:
Като го прекарам през колоната мисля че ще изчезне напълно .

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часова зона: Европа/София